Amagia

Miejsce, z którego żaden nie wrócił podróżnik...


#1 2011-09-15 23:09:13

Martin Romero

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 45

Treningi

Trening to dodatkowa możliwość na zdobycie punktów doświadczenia/wiedzy/siły magicznej. Oto jak wygląda trening:


Przybyłem na błonia, a następnie wyciągnąłem różdżkę i usiadłem w siadzie skrzyżnym. Zacząłem skupiać się na magicznej energii, rozpocząłem medytację. Następną rzeczą, którą zrobiłem było podniesienie się z ziemi po kilkunastu minutach. Kilkakrotnie trzymając różdżkę między kolanami wymówiłem odpowiednie słowa, zważając na dokładność, która jest kluczem do odpowiedniej inkantacji, następnie wziąłem do ręki swoją różdżkę i wykonałem kilkanaście wymagany gest. [nazwa zaklęcia] wypowiedziałem wyraźnie wykonując przy tym wymagany gest i rzucając zaklęcie.

Oczywiście to MG decyduje o tym ile otrzymacie punktów. Proszę kierować się zasadą, że 6 linijek treningu to mniej-więcej 1 pkt trenowanego atrybutu. Im dłuższy trening napiszecie tym więcej punktów otrzymacie. Nauka zaklęcia przebiega tak samo - opisujemy to jak uczymy się z teorii, a następnie próbujemy wykonać wszystko w praktyce, tak długo, aż nie otrzymamy 100% - wtedy zaklęcie dodajemy do karty postaci jako nauczone.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mechatronikaa.pun.pl www.forumok800i.pun.pl www.arenasp.pun.pl www.eternalwinners.pun.pl www.ninjaclanwars.pun.pl